Server
základ bezpečí, efektivity a rychlosti práce s daty

- kompletní řešení od návrhu po realizaci
- možnost pronájmu, nákupu nebo leasingu
- pravidelný servis / údržba
- servisní pohotovost
- téměř 10 let zkušeností
- serverhosting v naší serverovně
- vyhledání úspory nákladů
- virtualizace


další služby pro firmy
- tel ústředny
- datové sítě
- servis PC a příslušenství
- dodávky vybavení
- zálohy dodávky el. energie
Provozujete servery ? Co Vám můžeme nabídnout ...

Audit
audit Vaší techniky, množství serverů, jejich vytíženosti a spotřeby el. energie, technický stav s návrhem řešení nalezených závad a úsporných opatření

Dodávka
Vybereme za Vás řešení dle požadavků / potřeb a vyhlídky na růst v řádu několika let. Při nákupu nových serverů se snažíme aby se počet serverů snížil a tím šetříme druhotné náklady.

Bezpečnost
Ochrana dat a firemní komunikace je nejvíce podceňována. Většina firem je schromazduje v klasických počítačích a bez pravidelného zálohování až 89%. Přitom podle agentury Gartner Inc. až 80% firem zkrachuje při totálním selhání IT. Zamyslete se nad tím jaké problémy a výdaje pro Vás znamená ztráta nebo odcizení těchto dat.

Servis
Problém se serverem vyřešíme a pokud je to technicky možné zapuůjšíme náhradní server abychom minimalizovali ztráty.

Pravidelný servis / údržba
Nabízíme službu pravidelné kontroly serverů a jejich zapojení do našeho dohledového systému. Předcházíme tak situacím, kdy např. potřebujete obnovit data ze zálohy a zálohy se z nějakého důvodu několik měsíců automaticky neprovádí.

Služby
Na serverech dokážeme provozovat téměř cokoliv si budete přát. Například datové uložiště s automatickou denní zálohou, emailove schránky, prostor pro internetovou prezentaci, ftp server, databáze, virtuální servery nebo počítače, terminálové služby, vpn tunely, a spoustu dalších.

Značkové servery
Servery se od stolních počítačů výrazně liší takže používat standartní počítače jako servery je opravdu sázka do loterie. Ušetřené náklady jsou značně převýšeny náklady na záchranu ztracených dat a servisní práce v případě závady. Proto dodáváme převážně značkové servery HP. Cena značkových serverů začíná dnes již velmi blízko obyčejných pracovních stanic.
Home    Televize    Internet    Telefon     Café    Dokumenty     Servery     Kontakty     Přihlášení
Co byste měli vědet :

Revoluční technologie
nabízíme HD kvalitu (perfektně ostrý obraz ve vysokém rozlišení) bez příplatku a nejmodernější funkci přehrávej 7 dní zpět - více zde.

Největší a nejmodernější síť
Naši síť jsme pro Vás budovali přes 6 let a stále ji hodláme rozšiřovat. Využíváme nejmodernějších technologií, do každého domu vede linka s rychlostí 1Gb/s. V roce 2010 jsme celou síť modernizovali. Bezdrátové vysílače prochází modernizací cca co 2 roky. Tento technologický trend pro zachování nejvyšší kvality vyžaduje nemalé investice. Nejmodernější síť je pro nás prioritou.

Servisní tým
Naši lidé jsou připraveni vyřešit Vaše problémy denně i o víkendu. Výjezd technika neplatíte ani v případě, kdy je naše linka v pořádku.

Konečná cena
Naše ceny jsou konečné. To znamená, že na dalších poplatcích nezaplatíte ani korunu navíc. Zrušili jsme reaktivaci při neuhrazení faktury a zřídili jsme pro Vás i nové tel. číslo na Servisní linku za kterou neplatíte. Výjezd technika v případě poruchy také neplatíte.

Férový přístup
Metodu papír snese vše nepoužíváme. Naše rychlosti jsou garantované a opravdu neomezené. Neslibujeme co nemůžeme splnit, abychom získali zákazníka. Montáž provádíme profesionálně vlastními zaměstnanci. V případě problému se zařízením Vám jej vždy vyměníme na naše náklady.

Pro firmy
Nabízíme poradenství a úspory nákladů ve firemní IT. Na základě mnohaletých zkušeností Vám provedeme audit vybavení a navrhneme úsporné řešení nebo modernizaci. Dodáváme a pronajímáme servery, ústředny, datové sítě a řešíme bezpečnost, náklady, zálohování, přerušení dodávky elektřiny, efektivitu komunikace a ukládání dat. Například výměnou serverů a jejich virtualizací ušetříte při dnešních cenách el. energie nemalé prostředky. Každý server spotřebuje ročně 6000-15000 Kč pouze na el. energii. Kolik u Vás běží serverů nebo počítačů ?